Gimnastika visiems

2015 m. rugsėjo 11-13 d. LSMU poilsio stovykloje „Latežeris“ praūžė 5-tasis Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ festivalis „Auksinis amžius“. Dalyviai atvyko iš įvairių šalies kampelių: Rietavo, Plungės, Joniškio, Šiaulių, Marijampolės, Vilkaviškio, Veisiejų, Druskininkų, Nemenčinės, Vilniaus, Kauno. Latežerio kaimas, LSMU poilsio stovykla „Latežeris“ svetingai sutiko visus, kuriuos vienijo gimnastika, judesys, muzika, šokis, edukacinė programa.

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ VIII gimnastiada 2014 m. kovo 29 – ąją triumfavo šiais metais kultūros sostine tapusiame Panevėžyje. Ir nors tądien mieste netrūko renginių, o ir geriausių teatralų apdovanojimo „Auksiniais scenos kryžiais“ ceremonija Teatro dienos proga šiais metais buvo perkelta į J.Miltinio teatrą, Panevėžio kultūros ir sporto centras vos talpino gimnastiados dalyvius ir ovacijų jiems netausojančius žiūrovus.


Tik gaila, kad mieste vykstantis ne tik regionui, bet ir visai Lietuvai svarbus projektas nesulaukė dėmesio iš savivaldybės pusės. Bet tai neturėjo įtakos nei gimnastiados dalyvių dvasiai, nei jų pasirodymams.

NUORODOS

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                               www.antidopingas.lt   

                                                                                                                                                        www.bedopingo.lt