Meninė gimnastika

Kijevas 2020 ECh

Lapkričio 26-29 d. Kijeve (Ukraina) vyko Europos meninės gimnastikos čempionatas. Fausta Šostakaitė daugiakovėje iškovojo 19-tą vietą. Jaunimo amžiaus grupėje pratimuose su kamuoliu Paulina Jočytė užėmė 25 v., Viktorija Jociūtė - 34 v. Pratimuose su šokdyne Viktorija buvo 25-ta, Paulina - 32-a. Pratimuose su kaspinu Viktorija - 37 v., Paulina - 39 v., pratimuose su kuokelėmis Viktorija - 25 v., Paulina - 37 v.

Europa Kijevas 2020

Lapkričio 26-29 d. Kijeve (Ukraina) vyks Europos meninės gimnastikos čempionatas. Lietuvos komandoje: vilnietė Fausta Šostakaitė (suaugusiųjų a. gr.), kaunietė Viktorija Jociūtė (jaunimo a.gr.), Paulina Jočytė (jaunimo a. gr.), trenerės Erika Čipkienė, Rita Simonavičienė, vyr. trenerė Dalia Kutkaitė bei varžybų teisėja Valentina Bagrijeva.
Sėkmės!

Fausta 2020 09 12

Pirmosios meninės gimnastikos varžybos, organizuotos Tarptautinės gimnastikos federacijos (FIG), Covid-19 fone - Grand Prix ,,Deriugina Cup 2020" rugsėjo 12-13 d. Kijeve.
Lietuvai atstovavo Fausta Šostakaitė (trenerė Erika Čipkienė). Vakar vyko daugiakovės varžybos, kuriose Fausta užėmė 13 vietą.