Fausta ostakait

Kovo 29-30 d. Zagrebe (Kroatija) vyko FIG tarptautinės meninės gimnastikos varžybos „Aura Cup 2019“.

Fausta Šostakaitė (jaunimo amžiaus gr.) daugiakovėje iškovojo 8 vietą. Finaluose su šokdyne Fausta 5-ta, su kuokelėmis - 9-ta, su kaspinu - 6-ta.

Kovo 30-31 d. Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis FIG meninės gimnastikos turnyras ,,Baltic Hoop", kuriame Julija Ivanova daugiakovėje užėmė 19 v., Neila Lavrenovaitė - 23 v.
Jaunimo varžybose ,,Riga Spring" Maja Gaiduk daugiakovėje - 10 v., Žemyna Stočkutė - 16 v., o komandinėse varžybose mūsų merginos buvo 8-tos. Maja Gaiduk finale su šokdyne užėmė 7 vietą, su kamuoliu - 8 v., su kaspinu - 7 v.