Menin jaunimas P Maskva

Liepos 19-21 d. Maskvoje vyko 1-asis meninės gimnastikos pasaulio jaunimo čempionatas. Lietuvos grupinių pratimų rinktinė: Gabija Cicėnaitė, Eva Dovidonytė, Paulina Jočytė, Patricija Kilijonaitė, Emilija Tarnauskaitė, vadovaujamos trenerių Aldutės Giriūnienės ir Dalios Kutkaitės, 5 rezultatu (17.300 b.) pateko į finalą su 5 kaspinais! Finalinėse varžybose Lietuvos rinktinė  iškovojo 6 vietą!

Čempionėmis tapo Rusijos komanda, 2 v. - Baltarusijos, 3 v. - Izraelio rinktinės. Pratimuose su 5 lankais lietuvės - 11-tos, o daugiakovėje iškovota 7 vieta (37.350 b.) iš 33 dalyvavusių komandų!

Individualiose varžybose Maja Gaiduk (tr. Viktorija Petrova) pratimuose su kamuoliu surinko 16.850 b. ir užėmė 10 vietą, pratimuose su kuokelėmis - 18 v. (16.000 b.)! Fausta Šostakaitė (tr. Erika Čipkienė) pratimuose su šokdyne - 18-ta (14.250 b.), o pratimuose su kaspinu - 31 v.(12.900 b.). Kiekvienoje rungtyje dalyvavo po 1 gimnastę iš 61 valstybės.

Komandinėse varžybose - sumuojami gimnasčių, dalyvavusių individualių ir grupinių pratimų varžybose, rezultatai - Lietuvos komanda 10-ta (97.350 b.) iš 32 komandų.

Grupinių pratimų varžybose teisėjavo Sigita Mackonienė, individualiose - Valentina Bagrijeva.

VARŽYBŲ REZULTATAI: http://www.gimnastika.lt/images/2019/JWCHP_Moscow_Media_Result_Book.pdf

 

NUORODOS

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                               www.antidopingas.lt   

                                                                                                                                                        www.bedopingo.lt