Baku PCh

Rugsėjo 16-22 d. Baku vyksta meninės gimnastikos pasaulio čempionatas. Lietuvai šiame čempionate atstovavo gimnastės: Brigita Budginas (tr. Jevgenija Burlo (BLR), Asta Budginas), Beartričė Gerulytė (tr. Dalia Kutkaitė), Julija Ivanova (tr. Valentina Bagrijeva), Neringa Masionytė (tr. Rasa Židonienė).

Pratimuose su lanku Brigita Budginas - 50 v., Beatričė Gerulytė - 82 v. (dalyvių 112). Nugalėjo Ekaterina Selezneva (RUS), 2 v. - Linoy Ashram ( ISR), 3 v. - Dina Averina ( RUS).
Pratimuose su kamuoliu B. Gerulytė - 76 v., Julija Ivanova - 83 v. Dalyvių - 112. Nugalėjo D. Averina, 2 v. - Arina Averina, 3 v. - L. Ashram.

Pratimuose su kaspinu B. Budginas - 39 v., J. Ivanova - 83 v., Neringa Masionytė - 141 v. (dalyvių 152). Nugalėjo D. Averina, 2 v. - L. Ashram, 3 v. - E. Selezneva.

Pratimai su kuokelėmis: B. Budginas 53 v., J. Ivanova - 95 v., N. Masionytė - 131 v. (dalyvių 153). Nugalėjo D. Averina, 2 v. - L. Ashram, 3 v. - Vlada Nikolchenko (UKR).

Daugiakovėje Brigita Budginas - 48 v., Julija Ivanova - 83 v. (dalyvių 116). Čempione tapo D. Averina, sidabrą iškovojo A. Averina, bronzą - L. Ashram.

Komandinėse varžybose Lietuvos komanda užėmė 33 vietą (iš 42). Nugalėjo Rusijos komanda, 2 v. - Izraelio, 3 v. - Baltarusijos komandos.