2016 m. spalio 22 d. Vilniaus Siemens arenoje vyks antrasis tarptautinis meninės gimnastikos turnyras Dalia Kutkaitė Vilniaus taurė 2016.

 

Turnyro organizatorė, legendinė ir labiausiai tituluota Lietuvos meninės gimnastikos atstovė Dalia Kutkaitė, įkvėpta pirmojo 2015 m. vykusio turnyro sėkmės, itin aukštai užkėlė šio renginio kartelę – šiais metais vyksiantis turnyras atitinka visus pasaulinio lygio turnyrams FIG (Tarptautinės Gimnastikos Federacijos) keliamus reikalavimus. Turnyre ketina dalyvauti 2016 m. Olimpinių žaidynių Rio de Žaneire medalininkės, Pasaulio ir Europos čempionatų, Grand Prix ir kitų prestižiškiausių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė Ganna Rizatdinova (Ukraina), taip pat kitos geriausios pasaulio meninės gimnastikos sportininkės iš Baltarusijos, Ukrainos, Izraelio, Bulgarijos, Gruzijos ir kitų šalių.


Tai – pirmasis tokio aukšto lygio meninės gimnastikos turnyras Lietuvoje, leisiantis žiūrovams pasigrožėti pasaulio meninės gimnastikos elite esančių sportininkių pasirodymais. Turnyro metu sportininkės atliks savo sportines programas (pratimai su 4 skirtingai įrankiais), o renginį vainikuos jų atliekamos parodomosios meninės (Gala) programos, visuomet ypatingai laukiamos žiūrovų ir užburiančios savo kerinčiu grožiu. Šios gracingos, elegantiškos ir estetiškos sporto šakos atstovių pasirodymai neabejotinai nepaliks abejingų.

 

NUORODOS

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                               www.antidopingas.lt   

                                                                                                                                                        www.bedopingo.lt