Vasario 15 d. Maskvoje vykusiose meninės gimnastikos atrankos varžybose Gabija Makutėnaitė užėmė 32 vietą (44,85 taško), Aurelija Šotaitė – 44 vietą (40,50 taško) ir nepateko į 2018 m. jaunimo olimpines žaidynes.

Atrankoje dalyvavo gimnastės iš 34 Europos šalių, o į jaunimo olimpines žaidynes pateko 18 geriausiai pasirodžiusių sportininkių, bet ne daugiau nei viena tos pačios šalies atstovė. Šioje įskaitoje Gabija Makutėnaitė liko 22 vietoje.

Julija Ivanova dalyvavo Maskvos meninės gimnastikos grand prix varžybose, suaugusiųjų amžiaus grupėje, ir surinkusi 47,850 taško užėmė 32 vietą.

Varžybų Maskvoje protokolai: atrankos varžybos | grand prix

Džiugios naujienos iš Tartu, kur vasario 18 d. baigėsi tarptautinės varžybos „Miss Valentine“. Jaunių amžiaus grupėje puikiai pasirodė Fausta Šostakaitė, daugiakovėje užėmusi 8 vietą (51,850 taško) ir patekusi į pratimų su kamuoliu ir kaspinu finalus. Pratimų su kamuoliu finale ji užėmė 4 vietą (13,300 taško), pratimų su kaspinu finale – 7 vietą (9,650 taško). Laura Martišiūtė daugiakovėje užėmė 34 vietą (33,750 taško).

A. Šotaitė, J. Ivanova, G. Makutėnaitė pakeliui į Maskvą.