Sportinė gimnastika

RTvoro

Šiandien Pasaulio taurės varžybose Paryžiuje Robertas Tvorogalas finale ant skersinio užėmė 4 vietą (14.300 b.).
Nugalėtoju tapo pasaulio čempionas Tin Srbic (CRO), 2 v. - Sergei Eltcov (RUS), 3 v. - Chia-Hung Tang (TPE).

Batumi 2019

Rugsėjo 2-7 d. Batumyje (Gruzija) vyko R. Sicharulidzės tarptautinis sportinės gimnastikos turnyras. Prieš artėjantį pasaulio čempionatą šiose varžybose savo jėgas išbandė Lietuvos rinktinės gimnastai, vadovaujami trenerių - Ingos Levanienės ir Jevgenijaus Izmodenovo.

Israel open 2019

Šiandien Tel Avive vykusiame vyrų sportinės gimnastikos atvirajame Izraelio čempionate dalyvavo du Lietuvos gimnastai - Robertas Tvorogalas ir Tomas Kuzmickas. Daugiakovėje surinkęs 81.533 b. R. Tvorogalas tapo varžybų nugalėtoju!

Auksas Europos aidynse

Robertas Tvorogalas Europos žaidynėse iškovojo auksą finalinėse varžybose ant skersinio!!!
Robertas įvertintas 14,400 b. 2 vietoje liko turkas A. Onder, 3-čias vengras D. Vecsernyes.
R. Tvorogalas finale ant lygiagrečių buvo 5- tas!!! Nugalėjo O. Verniajev (UKR), 2 v. – M. Georgiou (CYP), 3 v. – F. Arican (TUR).
Sveikiname Robertą, jo trenerį Jevgenijų Izmodenovą, pirmąjį trenerį Aleksandrą Filatovą!!!

II Europos Robertas

II Europos žaidynių daugiakovės finalinėse varžybose Robertas Tvorogalas surinko 81,631 b. ir iškovojo aukštą 7 vietą!
Nugalėtoju tapo D. Belyavskiy (RUS), 2 v. – O. Verniajev (UKR), 3 v. – V. Poliašov (RUS).
Rytoj Robertas pasirodys atskirų prietaisų finaluose - skersinio ir lygiagrečių rungtyse.