Sportinė gimnastika

Auksas Europos aidynse

Robertas Tvorogalas Europos žaidynėse iškovojo auksą finalinėse varžybose ant skersinio!!!
Robertas įvertintas 14,400 b. 2 vietoje liko turkas A. Onder, 3-čias vengras D. Vecsernyes.
R. Tvorogalas finale ant lygiagrečių buvo 5- tas!!! Nugalėjo O. Verniajev (UKR), 2 v. – M. Georgiou (CYP), 3 v. – F. Arican (TUR).
Sveikiname Robertą, jo trenerį Jevgenijų Izmodenovą, pirmąjį trenerį Aleksandrą Filatovą!!!

II Europos Robertas

II Europos žaidynių daugiakovės finalinėse varžybose Robertas Tvorogalas surinko 81,631 b. ir iškovojo aukštą 7 vietą!
Nugalėtoju tapo D. Belyavskiy (RUS), 2 v. – O. Verniajev (UKR), 3 v. – V. Poliašov (RUS).
Rytoj Robertas pasirodys atskirų prietaisų finaluose - skersinio ir lygiagrečių rungtyse.