Paryius vyrai 2018

Rugsėjo 29-30 d. Paryžiuje vyko sportinės gimnastikos Pasaulio taurės varžybos, kuriose dalyvavo visi trys stipriausi Lietuvos gimnastai: Rokas Guščinas, Robertas Tvorogalas ir Tomas Kuzmickas.

Kvalifikacinėse varžybose R. Guščinas pratimuose ant arklio užėmė 10 vietą, pratimuose ant žiedų – 17 v. T. Kuzmickas pratimuose ant skersinio buvo 24-tas. R. Tvorogalas pratimuose ant arklio – 32 v., ant skersinio – 23 v., o pratimuose ant lygiagrečių iškovojo 6 vietą (14,350 b.) ir pateko į šios rungties finalą. Finalinėse varžybose nepavyko išvengti klaidų, tad Robertas liko 8-tas.