Batumi 2019

Rugsėjo 2-7 d. Batumyje (Gruzija) vyko R. Sicharulidzės tarptautinis sportinės gimnastikos turnyras. Prieš artėjantį pasaulio čempionatą šiose varžybose savo jėgas išbandė Lietuvos rinktinės gimnastai, vadovaujami trenerių - Ingos Levanienės ir Jevgenijaus Izmodenovo.

Moterų varžybose daugiakovėje Eglė Stalinkevičiūtė iškovojo 2 vietą, Agata Vostruchovaitė - 4-ta. Komandinėse varžybose mūsų moterų rinktinė - 3-je vietoje.

Vyrų daugiakovės varžybose nugalėtoju tapo Robertas Tvorogalas, o Tomas Kuzmickas iškovojo bronzos medalį! Komandinėse varžybose Lietuvos vyrų rinktinė - pirma!

A. Vostruchovaitė atraminio šuolio finale - pirma.
E. Stalinkevičiūtė finalinėse varžybose tapo nugalėtoja laisvųjų pratimų rungtyje, ant buomo iškovojo 3 vietą, ant lygiagrečių - 2 v.
R.Tvorogalas laisvųjų pratimų finale 2-as, ant lygiagrečių 3-as, ant skersinio 3-as.