Stella Zacharova 2020

Lietuvos gimnastai sėkmingai pasirodė rugsėjo 26-27 d. Kijeve vykusiose vyrų ir moterų sportinės gimnastikos FIG varžybose ,,XVIII Ukraine International Cup".
Moterų komandinėse varžybose mix komandoje Agata Vostruchovaitė su olimpine čempione Oksana Čiusovitina (UZB) užėmė 3 vietą. Atskirų prietaisų finaluose Agata buvo 3-čia ant buomo ir atraminio šuolio rungtyje.
Vyrų varžybose jaunimo amžiaus grupėje finaluose: Gytis Chasažyrovas laisvųjų pratimų rungtyje - 3-čias, ant žiedų - 4-as, ant lygiagrečių - 6-as, ant skersinio - 8-as; Kristijonas Padegimas 3-čias rungtyje ant arklio; Titas Kuzmickas laisvųjų prat. rungtyje užėmė 4 vietą, ant lygiagrečių - 5 v., ant žiedų - 6 v.; Matas Imbrasas atraminio šuolio rungtyje užėmė 5 v., ant arklio ir ant skersinio buvo 6-tas. Jaunių varžybose dalyvavo ir Daniilas Korobkovas, Martynas Murėnas ir Maksimas Keiras.
Suaugusiųjų varžybų finaluose Robertas Tvorogalas nugalėjo rungtyje ant skersinio, iškovojo 2 vietą rungtyje ant lygiagrečių, buvo 5-as ant žiedų ir 6-as ant arklio. Ernestas Liaškinas laisvųjų prat. rungtyje užėmė 5 v., ant arklio ir ant lygiagrečių buvo 7-as, ant žiedų- 8-as.