Tomas ir Rolandas

Rugsėjo 2-5 d. Glazgo mieste (Didžioji Britanija) vyko Europos moterų sportinės gimnastikos čempionatas. Agata Vostruchovaitė (trenerė Inga Levanienė) dėl traumos dalyvavo tik rungtyje ant lygiagrečių ir užėmė 83 vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje Eglė Stalinkevičiūtė (trenerės I. Levanienė ir Laura Švilpaitė) atraminio šuolio rungtyje užėmė 22 vietą, pratimuose ant lygiagrečių – 105 v., ant buomo – 34 v., laisvųjų pratimų rungtyje – 49 v. Daugiakovėje iškovota 52 vieta.

Rugsėjo 9-12 d. toje pačioje Glazgo arenoje vyko Europos vyrų sportinės gimnastikos čempionatas.
Tomas Kuzmickas (treneris Rolandas Zakšauskas) atraminio šuolio rungtyje užėmė 19 vietą, pratimuose ant lygiagrečių – 31 v., ant žiedų – 40 v., ant arklio – 45 v., ant skersinio – 89 v., laisvuosiuose pratimuose – 54 v. Robertas Tvorogalas dėl traumos varžybose nestartavo. Jaunimo amžiaus grupėje Gytis Chasažyrovas (treneris Aleksandras Filatovas) atraminio šuolio rungtyje užėmė 29 vietą, pratimuose ant lygiagrečių – 44 v., ant skersinio – 48 v., ant arklio – 67 v., ant žiedų – 113 v., laisvuosiuose pratimuose – 104 v. Daugiakovėje Gytis - 58-as iš 155 kvalifikacinėse varžybose dalyvavusių gimnastų.