Get Adobe Flash player

 

 

2014 m. Lietuvos gimnastikos sporto rinktinės

2014 m. Lietuvos gimnastikos sporto rinktinės
Aerobinė gimnastika
Eil. Nr.
Sportininko vardas, pavardė
Gimi-mo metai
Miestas, rajonas
Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas
Organizacija, kurioje sportuoja
Rungtis, svorio kategorija, pozicija
Rezultatas 2013 m.
Planuojamas rezultatas 2014 m.
Treneris
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Pagrindinės varžybos
Rezultatas, vieta
Planuotas
Pasiek-tas
1
Rasa Urbonavičiūtė
1991
Kaunas
LSU
KCSM
Moterų v.
Mišri pora
25-30
29
25-30
V. Šatkienė
R. Aleksandravičienė
2
Skaistė Gerulytė
1995
Kaunas
moksleivė
„Kaupa“
Moterų v.
30-35
33
25-30
J. Liaudeneckaitė
R. Aleksandravičienė
3
Smirnovas Ernestas
1994
Kaunas
moksleivis
ASU „Pilėnai“
Vyrų v.
16-24
14
25-30
R.Aleksandravičienė
O. Smirnovienė
4
Viktorija Treigytė
1995
Kaunas
LSU
LSU
„Kaupa“
Penketas
Moterų v.
-
-
TV 3
25-30
J. Liaudeneckaitė
J. Matuzevičienė
5
Laura Patianikaitė
1993
Kaunas
LSU
LSU
Penketas
-
-
TV 3
TV
1-3
J. Matuzevičienė
V. Šatkienė
6
Enrika Baltrimavičiūtė
1993
Kaunas
LSU
LSU
Penketas
-
-
TV 3
TV
1-3
J. Matuzevičienė
J. Abramavičienė
7
Kamilė Jacinavičiūtė
1990
Kaunas
LSU
LSU
Penketas
-
-
TV 3
TV
1-3
J. Matuzevičienė
J. Abramavičienė
8
Kristina Umaraitė
1992
Kaunas
LSU
LSU
Penketas
-
-
TV 3
TV
1-3
J. Matuzevičienė
V. Šatkienė
9
Ema Ivanauskaitė
1993
Kaunas
LSU
LSU
Penketas
-
-
TV 3
TV
1-3
J. Matuzevičienė
J. Abramavičienė
10
Dovilė Zujevaitė
1994
Klaipėda
KU
Klaipėdos m. „Viesulo“ SC
Moterų v
TV
5-8
3
TV
5-8
V. Masiulienė B.Igonina L.Kazlauskaitė L. Maškova
11
Justina Trimailovaitė
1995
Klaipėda
moksleivė
Klaipėdos m. „Viesulo“ SC
Moterų v
TV
5-8
3
TV
5-8
V. Masiulienė B.Igonina L.Kazlauskaitė L. Maškova
12
Vaiva Radzevičiūtė
1995
Klaipėda
moksleivė
Klaipėdos m. „Viesulo“ SC
Moterų v
TV
5-8
3
TV
5-8
V. Masiulienė B.Igonina L.Kazlauskaitė L. Maškova
13
Marijus Pečkauskas
1990
Kauno raj.
A.Stulginskio Universitetas
ASU „Pilėnai“
Vyrų v.
TV
5-8
2
TV
5-8
R. Aleksandravičienė
Rinktinės treneriai: V. Šatkienė, R. Aleksandravicinė, L.Kazlauskaitė, B.Igonina, J. Matuzevičienė
 
Meninė gimnastika
Eil. Nr.
Sportininko vardas, pavardė
Gimimo metai
Miestas, rajonas
Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas
Organizacija, kurioje sportuoja
Rungtis, svorio kategorija, pozicija
Rezultatas 2013 m.
Planuojamas rezultatas 2014 m.
Treneris
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Pagrin-dinės varžybos
Rezulta-tas, vieta
Planuo-tas
Pasiek-tas
1
Ieva Nickutė
1997
Vilnius
Žirmūnų gimn.
VGM
Ind. gr.pr
PČ gr. pr
20-22
EČ 29
TV
8-10
R. Židonienė
2
Miglė Zdanevičiūtė
1996
Vilnius
Užupio gimn.
VGM
Ind. gr.pr
PČ gr. pr
20-22
Trauma
TV
10-12
R. Židonienė
3
Marija Gardiuk
1995
Vilnius
L. Karsavino v. m.
VGM
Ind. gr.pr
PČ gr. pr
20-22
TV 27
TV
1-6
S. Mackonienė
4
Modesta Kudzmanaitė
1995
Vilnius
Biržiškos gimn.
VGM
Ind. gr.pr
PČ gr. pr
20-22
Trauma
TV
1-6
S. Mackonienė
5
Ana Gnezdilova
1996
Vilnius
L. Karsavino v. m.
VGM
Ind.gr.pr.
PČ gr. pr
20-22
Trauma
TV
1-6
S. Mackonienė
6
Anastasija Krivcova
1997
Vilnius
L. Karsavino v. m.
VGM
Ind. gr.pr
-
-
-
TV
1-6
E. Čipkienė
7
Greta Švaikaitė
1998
Vilnius
V. Kačialovo gimn.
VGM
Ind. gr.pr
-
-
-
TV
1-6
L. Švedienė
8
Neda Serniute
1995
Klaipėda
Klaipedos univ.
Viesulo SC
Daugiakovė
22-24
29
TV
20-25
V. Bagrijeva
9
Gabija Paulauskyte
1996
Klaipeda
Vytauto Didž. gimn.
Viesulo SC
Daugiakovė
20-24
TV 12
TV
20-25
V. Kudriavceva
10
Anastasija Grishanina
1996
Klaipėda
Žaliakalnio gimn.
Viesulo SC
Daugiakovė
TV
10
PČ 74
TV
20-25
V. Kudriavceva
11
Olga Stork
1998
Klaipėda
Gorkio progimnazija
Viesulo SC
Daugiakovė
-
-
EjnČ 21
TV
20-25
V. Bagrijeva
12
Karolina Sklenytė
1996
Kaunas
A. Smetonos gimn.
CSM
Daugiakovė
TV
3–6
EČ 29
PČ 71
TV
3–6
V. Šestakovienė K. Urbanavičienė
13
Milda Balnytė
1996
Kaunas
“Sanataros“ gimn.
CSM
Daugiakovė
-
-
TV 9
TV
6–10
V. Šestakovienė K. Kliukevičiūtė
14
Eglė Sadauskaitė
1997
Kaunas
„Saulės“ gimn.
CSM
Daugiakovė
TV
4–8 v.
8
TV
4–8
A. Stanevičienė
15
Gintarė Grigonytė
1998
Kaunas
„Saulės“ gimn.
CSM
Daugiakovė
-
-
TV 2
TV
3–6
V. Šestakovienė K. Kliukevičiūtė
16
Gaivilė Valančauskaitė
1998
Kaunas
A Pilėnų vid.
CSM
Daugiakovė
-
-
TV 5
TV
6–10
V. Šestakovienė K. Urbanavičienė
 
Sportinė gimnastika, vyrai
Eil.
Nr.
Sportininko vardas, pavardė
Gim.
metai
Miestas
Darbovietė,
pareigos,
mokykla,
klasė, kursas
Organiza-
cija
kurioje
sportuoja
 
Rungtis,
svorio
kategorija
pozicija
Rezultatas 2013 m.
Planuojamas rezultatas
2014 m.
Treneris
Pagrindinės varžybos
Rezultatas, vieta
 
Pagrindinės varžybos
Rezulta-tas, vieta
Planuotas
Pasiektas
1
Tomas Kuzmickas
1996
Kaunas
Dariaus ir Gireno gimn.
KCSM
Daugiak., a/p
EOJF
8-16
3
20-30
V. Bogomolovas
2
Rokas Guščinas
1991
Kaunas
KCSM
KCSM
Daugiak., a/p
16-24
16-24
Trauma
25
15-30
V. Bogomolovas
3
Robert Tvorogal
1994
Vilnius
Konarskio v. m.
VGM
Daugiak., a/p
24-32
PČ 36
32-44
A. Filatovas
V. Sosnin
4
Evgenij Izmodenov
1988
Vilnius
VGM
SK „Vilgym“
Daugiak., a/p
24-32
Trauma
TV
6-12
V. Šurpikas
5
Vladislav Esaulov
1991
Vilnius
VPU
VGM
Daugiak., a/p
24-32
27
TV
36-48
6-12
V. Esaulov
6
Valerij Bogdanov
1999
Klaipėda
Pajūrio p. m.
Viesulo SC
Daugiak., a/p
-
-
-
TV
6-12
S. ir J. Jemeljanovai
7
Arvydas Gervė
1992
Kaunas
LSU
KCSM
Daugiak., a/p
TV
6-12
EČ 30
TV 3
TV
6-12
V. Bogomolovas
8
Raimundas Burinskas
1993
Kaunas
KTU
KCSM
Daugiak., a/p
TV
6-12
TV 2
15-30
V. Bogomolovas
9
Julius Burinskas
1991
Kaunas
LSU
KCSM
Daugiak., a/p
TV
6-12
Trauma
TV
6-12
V. Bogomolovas
10
Irmantas Monkevičius
1993
Kaunas
LSU
KCSM
Daugiak., a/p
TV
6-12
Trauma
TV
6-12
V. Bogomolovas
11
Viačeslav Chanin
1994
Vilnius
Juventos gimn.
VGM
Daugiak., a/p
TV
6-12
-
TV
6-12
V. Šurpikas
12
Marius Juknys
1995
Kaunas
Saulės gimn.
KCSM
Daugiak., a/p
-
-
-
TV
6-12
T. Sabaliauskas
13
Dmitrij Alešėvič
1991
Vilnius
VPU
SK „Vilgym“
Daugiak., a/p
TV
6-12
-
TV
6-12
V. Sosnin
A. Filatovas
 
Sportinė gimnastika, moterys
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Gimimo metai
Miestas, rajonas
Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas
Organizacija, kurioje sportuoja
Rungtis, svorio kategorija, pozicija
Rezultatas 2013 m.
Planuojamas rezultatas 2014 m.
Treneris
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Planuotas
Pasiektas
1
Laura Švilpaitė
1994
Vilnius
LEU
VGM
Daugiak., atsk. priet.
46-52
PČ 44
EČ 41
24-32
36-48
I. ir M. Katinai,
I. Levanienė
2
Gabrielė Blažytė
1999
Vilnius
Grigiškių „Šviesos“ v. m. 
VGM
Daugiak., atsk. priet.
EOJF
16-24
24
Ejn Č
32-44
I. ir M. Katinai,
I. Levanienė
3
Alisa Zujeva
1997
Vilnius
Lukiškių vid. mok.
VGM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-6
 
TV
6-12
I. ir M. Katinai,
I. Levanienė
4
Evelina Obrazcova
1998
Vilnius
A. Vienuolio p. m.
VGM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-6
EOJF 24
TV
6-12
I. Levanienė
I. ir M. Katinai,
5
Agata Vostruchovaitė
2000
Vilnius
Pavilnio p. m.
VGM
Daugiak., atsk. priet.
-
-
-
Ejn Č
32-44
I. ir M. Katinai,
I. Levanienė
6
Ana Koniuchovaitė
1996
Vilnius
Santaros v. m.
VGM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-6
EČ 15
TV
6-12
I. Levanienė,
A. Mielko
7
Melita Česnavičiūtė
1995
Vilnius
Ryto v. m.
VGM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-6
 
TV
6-12
A. Mielko
8
Vaida Žitinevičiūtė
1997
Kaunas
V. Kudirkos v. m.
KCSM
Daugiak., atsk. priet.
TV
1-6
Trauma
32-44
R. Simonavičius
Z. Kliukevičienė
9
Mantė Jasiulionytė
1995
Kaunas
S. Dariaus ir S. Gireno gimnazija
KCSM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-8
6
TV
3-8
R. Simonavičius
Z. Kliukevičienė
10
Olesia Ivanova
1997
Kaunas
S. Dariaus ir S. Gireno gimnazija
KCSM
Daugiak., atsk. priet.
TV
3-8
5
TV
3-8
R. Simonavičius
Z. Kliukevičienė
 
Sportinė akrobatika
Eil. Nr.
Sportininko vardas, pavardė
Gimimo metai
Miestas, rajonas
Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas
Organizacija, kurioje sportuoja
Rungtis, svorio kategorija, pozicija
Rezultatas 2013 m.
Planuojamas rezultatas 2014 m.
Treneris
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Pagrin-dinės varžybos
Rezulta-tas, vieta
Planuo-tas
Pasiek-tas
1
Sergej Averjanov
1993
Visaginas
B/d
VSC
Mišri pora
TV
3-8
-
TV
Finalas
L. Vojevodina
L. Kekuševa
2
Roberta Larinaitė
2000
Zarasai
Pauliaus Širvio progimnazija
VSC
Mišri pora
TV
3-8
-
TV
Finalas
L. Vojevodina
L. Kekuševa
3
Aleksandr Kulpa
1991
Visaginas
Supermarketas „IKI“, pardavėjas
VSC
Mišri pora
TV
3-8
1
TV
Finalas
L. Vojevodina
L. Kekuševa
4
Diana Mackevičiūtė
2000
Zarasai
Pauliaus Širvio progimnazija
VSC
Mišri pora
TV
3-8
1
TV
Finalas
L. Vojevodina
L. Kekuševa
Rinktinės treneriai L. Vojevodina, L. Kekuševa
 
Šuoliai ant batuto ir akrobatinio takelio
Eil. Nr.
Sportininko vardas, pavardė
Gimimo metai
Miestas, rajonas
Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas
Organizacija, kurioje sportuoja
Rungtis, svorio kategorija, pozicija
Rezultatas 2013m.
Planuojamas rezultatas 2014 m.
Treneris
Pagrin-dinės varžybos
Rezultatas, vieta
Pagrin-dinės varžybos
Rezulta-tas, vieta
Planuo-tas
Pasiek-tas
1
Arina Aksionova
1984
Visaginas
Individualus darbas
VSC
Takelis
TV
1-6
1
TV
1-6
V. Švarak
2
Anatolij Kažura
1994
Visaginas
VTVPMC
VSC
Batutas
TV
1-6
6
TV
3-8
S. Albridzio
3
Jonas Jefremovas
1994
Visaginas
VTVPMC
VSC
Batutas
TV
3-8
5
TV
3-8
S. Albridzio
4
Aleksej Klimantov
1992
Visaginas
VTVPMC
VSC
Batutas
TV
6-12
5
TV
3-8
S. Albridzio
5
Oleg Nosyrev
1996
Visaginas
VTVPMC
VSC
Batutas
-
-
PjnČ 10
PjnČ
8-16
V. Švarak
6
Nikita Servut
1996
Visaginas
Atgimimo 11 kl
VSC
Batutas
-
-
PjnČ 10
PjnČ
8-16
V. Švarak