Gymnafest

Estijoje kasmet vyksta gimnastikos festivalis visiems „Gymnafest“, kurį organizuoja Estijos gimnastikos federacija. Šiemet organizatoriai nusprendė festivalį padaryti tarptautinį ir atverti duris kitoms valstybėms.

Galimybe dalyvauti minėtame festivalyje nedelsiant pasinaudojo Joniškio sporto centro šokėjos, vadovaujamos Dovilės Ramšaitės ir Linos Budrienės. Tad, tarp daugelio festivalio dalyvių, plevėsavo ir Lietuvos vėliava.

Norintiems dalyvauti festivalio finale, pirmiausia reikėjo įveikti pirmąjį etapą, kuris vyko gruodžio 2 dieną online formatu –Joniškio sporto centro šokėjų pasirodymo video įrašas nusiųstas organizatoriams (šokio choreografijos autorė Dovilė Ramšaitė). Ir štai vadoves pasiekė nuostabi žinia, kad šokėjos sėkmingai praėjo pirmąjį etapą ir savo grupės kategorijoje (14-18 metų) pateko tarp penkių geriausių komandų.

Po ilgų treniruočių ir sunkaus pasiruošimo valandų, šokėjos iškeliavo į „Gymnafest 2024“ finalą, kuris vyko Tartu mieste sausio 13 dieną. Jausdama begalinį Joniškio sporto centro komandos, Lietuvos asociacijos ,,Gimnastika visiems" bei visų kitų palaikymą, Joniškio sporto centro šokėjos sušoko užtikrintai, pasitikėdamos savimi ir atidavė visas savo jėgas šokių aikštelėje. Nors pagrindinio apdovanojimo Joniškio sporto centro komandai savo grupės kategorijoje iškovoti nepavyko, tačiau po pasirodymo merginos sulaukė gausių žiūrovų plojimų ir begales pagyrimų už techniškai atliekamus sunkius gimnastikos akrobatinius triukus. Visai komandai tai buvo neįkainojama patirtis ir neapsakomai geras jausmas, tokią reikšmingą Lietuvai dieną, atstovauti savo kraštui ir kelti Lietuvos trispalvę. Tad pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs, o kiekviena nauja patirtis – mažas žingsnelis tobulėjimo link.

Grįžti