Little Tiger Cup 2024

Kovo 1-2 d. Rygoje vyko sportinės gimnastikos tarptautinės varžybos „Little Tiger Cup 2024”. Vyrų varžybose Lietuvai atstovavo Alanas Kundreckas, Nedas Grikinis (abu jaunimo a. gr.) ir Motiejus Masiliūnas (jaunių a. gr.), komandinėse varžybose užėmę 2 vietą.

A.Kundreckas daugiakovėje – 4-tas, tapo nugalėtoju atraminio šuolio rungties finale, 3-čias skersinio, 4-tas žiedų, 5-tas arklio rungčių finaluose.

N. Grikinis daugiakovėje – 6-tas, nugalėjo skersinio ir žiedų rungčių finaluose, o finale ant arklio buvo 6-tas.

M. Masiliūnas tapo savo amžiaus grupės daugiakovės nugalėtoju. 1 vieta atraminio šuolio, 2 v. lygiagrečių, 3 v. arklio, 5 v. skersinio rungčių finaluose.

Moterų varžybose Patricija Naus ir Danielė Tarailytė (jaunimo a. gr.) komandinėse varžybose užėmė 9 vietą. D. Tarailytė daugiakovėje 7-ta, atraminio šuolio finale užėmė 3 vietą. P. Naus daugiakovėje 12-ta.

Be konkurso varžybose dalyvavo Gytis Chasažyrovas ir Kristijonas Padegimas, besiruošiantys Europos čempionatui.