MAG varžybos Kaune

Kovo 14 d. Kaune vyko Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos suaugusių ir jaunimo Taurės varžybos ir atskirų prietaisų čempionatai.

Suaugusių amžiaus grupėje Taurės varžybų nugalėtoju tapo Nedas Grikinis (tr. Tadas Butautas). Antras – Ernestas Liaškinas (tr. Vladislovas Bogomolovas), trečias – Gytis Chasažyrobas (tr. Tadas Butautas).

Atskirų prietaisų čempionais tapo: Titas Kuzmickas (tr. Gediminas Jurevičius) - laisvieji pratimai; Nikita Jurkoit (tr. Tadas Butautas) - arklys; Nedas Grikinis - žiedai; Ernestas Liaškinas - atraminis šuolis; Gytis Chasažyrovas - lygiagretės; Nedas Grikinis - skersinis.

Jaunimo amžiaus grupėje Taurės varžybų nugalėtoju tapo Alanas Kundreckas (tr. Sergej Jemeljanov ir Jelena Jemeljanova). Antras – Vainius Pacaitis (tr. Vladislovas Bogomolovas), trečias – Motiejus Šukėnas (tr. Gediminas Jurevičius).

Atskirų prietaisų čempionais tapo: Alanas Kundreckas - laisvieji pratimai; Kristijonas Padegimas (tr. Vladislovas Bogomolovas) - arklys; Vainius Pacaitis (tr. Vladislovas Bogomolovas) - žiedai; Alanas Kundreckas - atraminis šuolis; Alanas Kundreckas - lygiagretės; Andrius Dovydonis (tr. Vladislovas Bogomolovas) - skersinis.

Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos suaugusių Taurės varžybos 2024 03 14.pdf
Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos suaugusių atskirų prietaisų čempionatas 2024 03 14.pdf
Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos jaunimo Taurės varžybos 2024 03 14 .pdf
Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos jaunimo atskirų prietaisų čempionatas 2024 03 14.pdf