Penki medaliai Lietuvai

Tarptautinio meninės gimnastikos turnyro Dalia Kutkaite Cup 2024 antrosios dienos rytas buvo skirtas non-FIG varžyboms. Popiet – FIG varžybų atskirų įrankių finalai.

FIG jaunimo finale su kaspinu nugalėtoja tapo Nijolė Mickutė, 2 vietoje Laura Tłaczała (POL), 3 v. Pietų Korėjos atstovė Eunchae Seo, 4 v. pasidalino Grytė Stankevičiūtė ir Kotryna Žilionytė (LUX).

Kitų trijų finalų nugalėtoja tapo Mariia Shybanova (POL). Finale su lanku antrąja vieta džiaugėsi G. Stankevičiūtė, 3 vietoje Ana-Maria Yakymiv (UKR), N. Mickutė 5-ta.

A.-M. Yakymiv finale su kamuoliu užėmė 2 vietą, 3-čia N. Mickutė, 5-ta Sofia Nikole Reinsonas.

Finale su kuokelėmis 2 vietą iškovojo ukrainietė Liubov Gorashchenko, 3 v. G. Stankevičiūtė, 4 v. Taisija Steško.

Suaugusiųjų finaluose džiaugėmės vienu lietuvaičių medaliu – pratime su kamuoliu Milana Tricolici antra, nusileidusi tik nugalėtojai Emiliai Heichel (POL); 3-čia Liliana Lewinska (POL), 6-ta Skaistė Razokaitė.

Finale su lanku 1 v. L. Lewinska, 2 v. Anastasiia Ikan (UKR), 3 v. Emilia Heichel (POL), 4 v. M. Tricolici.

Finale su kuokelėmis nugalėjo L. Lewinska, 2 v. E. Heichel, 3 v. A. Ikan, 4 v. M. Tricolici, 8 v. S. Razokaitė.

Finale su kaspinu pirmąją vietą iškovojo A. Ikan, 2-a E. Heichel, 3-čia L. Lewinska, 4-ta M. Tricolici, 7-ta Medeinė Vilutytė.