RG varžybos Marbėjoje

Šį savaitgalį meninės gimnastikos varžybose Ispanijoje rungtyniavo trys mūsų gimnastės.

FIG varžybose Grand Prix Marbella 2024 Diana Artiomova (trenerė Rasa Židonienė) daugiakovėje užėmė 24 vietą (99.537 b.). Nugalėjo Stiliana Nikolova (BUL), antra – Takhamina Ikromova (UZB), trečia – Darja Varfolomeev (GER).

Andalucia Cup puikiai pasirodė Natalijos Devyžienės ir Dalios Kutkaitės auklėtinės – Grytė Stankevičiūtė tapo daugiakovės nugalėtoja (52.400 b.), Nijolė Mickutė iškovojo sidabrą (52.150 b.). Pratimuose su lanku N. Mickutė laimėjo auksą, G. Stankevičiūtė – sidabrą. Abi merginos dar kartą lipo ant aukščiausio pakylos laiptelio: Grytė nugalėjo pratimuose su kuokelėmis, o Nijolė – pratimuose su kaspinu!