Lietuvos komanda 1–jame Baku Gimnastika visiems tarptautiniame festivalyje

Šių metų birželio 17 - 18 dienomis Baku (Azerbaidžane) pirmą kartą buvo organizuojamas tarptautinis ,,Gimnastika visiems" festivalis! Lietuvą auksinio amžiaus kategorijoje 50+ atstovavo Lietuvos asociacijos ,,Gimnastika visiems” ilgamečiai nariai, Druskininkų pensininkų bendrijos "BOČIAI" Šokių kolektyvas “Rudenėlis”, kurio vadovė Laimutė Radinienė. Lietuvos delegacijos vadovė lydėjusi šią solidžią komandą į 1–ajį Baku Gimnastika visiems tarptautinį festivalį, Lietuvos asocociacijos ,,Gimnastika visiems” prezidentė Vilma Povilionienė, pasidžiaugė, kad Lietuvos komanda festivalyje sulaukė daug susidomėjimo ir dėmesio, nes tai buvo viena solidžiausių savo amžiumi komandų. Organizatoriai pagerbė ir pasveikino Druskininkų pensininkų bendrijos "BOČIAI" pirmininkę Zitą Joaną Jančauskienę su prieš kelias dienas sukakusiu 87-uoju gimtadieniu, kartu pasidžiaugė ir pabrėžė, kad tai vyriausia šio festivalio dalyvė.

Festivalio metu dvi dienas vyko praktinės pamokos, kurių metu visi dalyviai turėjo galimybę šokti ZUMBĄ ir pasimokyti tradicinių Azerbaidžano šokių.

Antrą renginio dieną, festivalio teisėjų sprendimu, Lietuvos komanda buvo pakviesta šokti 1–ojo Baku Gimnastika visiems tarptautinio festivalio baigiamajame GALA koncerte!

Nuotrauka renginio organizatorių.

Grįžti